Penzion Karlovy Vary Golf Karolína
 
ADRESA Penzion Golf Karolína
Olšová Vrata
Karlovy Vary 36001
Česká Republika
Pension-Karlovy-Vary-Golf-Karolina@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Golf Karolína ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Karlovy Vary Golf Karolína - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Karlovy Vary Golf Karolína -  je k dispozici připojení na internetPenzion Karlovy Vary Golf Karolína -  je k dispozici letní terasaPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - disponuje kavárnouPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - přijímá kreditní karty VISAPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Karlovy Vary Golf Karolína - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Golf Karolína / Karlovy Vary

Penzion Golf Karolína se nachází v těsné blízkosti světoznámého golfového hřiště v Karlových Varech, vzdálené přibližně 900 m. Penzion Golf Karolína je nově postavený typu hotel Garni***. Penzion Golf Karolína je umístěn v klidném prostředí čtvrti Olšová Vrata vzdálené pouhých 5 km od centra Karlových Varů.

Ubytování
Penzion Golf Karolína nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení - koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny TV+SAT, lednicí a internetovou přípojkou. U penzionu je k dispozici parkoviště pro auta návštěvníků.

Sport
Kromě standardních ubytovacích a stravovacích služeb penzion Golf Karolína nabízí zajišťění rezervace hracích časů, služby golfových trenérů, cady, případně i spoluhráče. Výborné podmínky okolí penzionu umožňují zajištění golfových tur: K.Vary, M.Lázně, Cihelny, F.Lázně (Házlov), Sokolov, Teplá.

Fakultativní výlety mikrobusem do nejhezčích míst v západních Čechách a Prahy.

Pension Golf Karolína je ideálním místem pro návštěvníky nedalekého letiště, provozovatele leteckých sportů a parašutisty. Dále je penzion určený pro rekreační turistiku a zaměstnancům firem na pracovních cestách.

Služby
Na objednání lze zajistit masérské, kosmetické a pedikérské služby. Možnost zajištění ambulantních procedur v karlovarských lázních. Na přání penzion rezervuje tenisový kurt, který se nachází necelých 100 m od místa ubytování.